Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní setkání 2013 na Melchioru

      Podzimní setkání v Zelené Lhotě v penzionu Melchior

    slide0027_image048.jpg

Na toto setkání jsme se připravovali celý měsíc. Předcházela mu totiž cesta za Renatkou, majitelkou tohoto penzionku. Prohlédli jsme si penzionek, po různých úpravách se nám ho podařilo "nafouknout" . Dohodli jsme vše potřebné a termín 13.září 2013.

  Já a Bohunka a Blanka jsme cestovaly o den dříve. Měly jsme za úkol najít vhodný objekt k rekondici na Šumavě pro rok 2014. V Horažďovicích nás na nádraží vyzvedl Jirka z Parkinson klubu PLzeň. Ve čtyřech  jsme si prohlédli několik zařízení, ale nakonec nám vyšel vítězně penzion GRÁBL v blízkosti Železné Rudy.

Odpoledne jsme dorazili do  penzionu,a tam jsme ještě pomohli s dokončením přípravy na setkání. V pátek dopoledne se začali sjíždět ostatní. K obědu nás bylo již  22. Lidka každého obdarovala pytlíčkem sušené zeleninky a hříbečků s veršovaným návodem na přípravu bramboračky. Počasí nám moc nepřálo, ale nám to vůbec nevadilo. Všichni byli natěšeni, že vyrazí na houby. Věrka Škarvanů přivezla i sušičku a myslím že všichni byli spokojeni. Vezli si domů už usušené houby. V sobotu dopoledne jsme si povídali se zástupcem firmy, která by byla snad ochotná poskytnout nám sponzorský dar. Zajímalo je, kdo jsme a naše činnost.slide0001_image001.jpg

Na sobotní odpoledne jsme byli pozváni na vycházku k Renatce domů a tam nás čekalo i překvapení  Ale i já s Bohunkou a Jirkou jsme se na tuto návštěvu připravili a věřte, že všichni  netrpělivě očekávali, co se bude dít.

Celé naše vystoupení je popsáno v dalším článku pod názvem Povídka pro Renatku.

Celá rodinka nám za to  připravila malé občerstvení, děti předvedly "kulturní" vystoupení a nám se ani nechtělo z příjemně vyhřátého obýváku zpět na Melchior. Myslím,  že toto odpoledne v každém z nás zanechalo pocit velkého kamarádství a přátelství.Večer nám Renatka připravila krásné posezení s harmonikou i tanečkem.

slide0140_image274.jpg

Příjemné zpestření přišlo od Slávy Holého, který je znám skládáním veselých básniček. Přivezl a každému z nás daroval jeho první vydání  knížky těchto básní  a každému do ní napsal věnování.Slávo, jsi prostě jednička,DĚKUJEME!!.

V neděli dopoledne se ještě šlo na houby,aby se dovezly domů i čerstvé. Po obědě jsme se zastavili ještě v penzionu GRÁBL. Bohunka pozvala na prohlídku hotelu, protože chtěla znát náš názor na případný pobyt. Všichni  se shodli na tom, že se příští rok v červnu sejdeme  na rekondici opět na Šumavě. Loučení bylo veliké i dojemné, nikomu se ani domů nechtělo. Jsme prostě s Plzeňáky  PARTA a těšíme se na další společné setkání.A tak  kamarádi brzy nashledanou!!!

 

Lída Harsováslide0024_image042.jpg

 

 
 

 

Poslední fotografie


FacebookArchiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Statistiky

Online: 4
Celkem: 151819
Měsíc: 1949
Den: 75