Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jsme chtěli pomoci....

Co se může také stát?

Jedno nedělní dopoledne se ozval telefon a tam byl Pavel Kneř, který bydlí v Karlových Varech. Volal proto, že jeden z nás, se kterým v sobotu mluvil a teď se neozývá, nebere telefon, skype. Na nic nereaguje a v sobotu mu nebylo nejlépe.

Pavel měl prosbu, abych já z Českých Budějovic zavolala na policii v bydlišti našeho kamaráda (bydlí na Moravě) a požádala je, jestli by nemohli zjistit, co se děje. Nadiktoval mi i číslo telefonu policie. (Pavel hůře mluví a když je rozčilený je mu špatně rozumět, měl obavy, že by se těžko domlouval).

Tak jsem volala na policii na Moravu. Chvíli trvalo než jsem vysvětlila celou situaci, asi to nebylo jednoduché pochopit, co chci. Ale pochopili, zašli se podívat k našemu kamarádovi, zjistili situaci a zavolalli zpět. Naštěstí vše bylo v pořádku, náš kamarád už nebyl sám  a bylo mu lépe. Poděkovala jsem a omluvila jsem se, že mne mrzí planý poplach. Pánové byli ale velice ochotní a sdělili mi, že to rádi udělali a že i oni mají radost, že vše dobře dopadlo, že není proč se omlouvat.

Nerada bych zde uváděla jméno našeho kamaráda,  nevím, jestlli by souhlasil. I když poděkovat policii v místě jeho bydliště by se slušelo. Náš kamarád se ozval. prohláisl, že je moc rád , že o něho máme starost, ale abychom přístě už na něj raději policii neposílali.

To respektujeme a přejeme, aby se držel, abychom ho častějí vídali na stránkách nebo na skype.

 Šindelářová

 

 

 
 

 

Poslední fotografie


FacebookArchiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Statistiky

Online: 4
Celkem: 151819
Měsíc: 1949
Den: 75