Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFO CESTA do Hotelu MAS v Sezimově Ústí

5. 2. 2013

„INFO CESTA“  na místo možného rekondičního pobytu

Na naší výroční členské schůzi v listopadu 2012 nás navštívila paní z Hotelu MAS v Sezimově Ústí. (Pro ty, kdo neví, kde je Sezimovo Ústí – v bezprostřední blízkosti Tábora). Informovala nás o činnosti jejich hotelu, kde se specializují na pobyty rekondiční a wellness hlavně pro seniory. Pozvala nás na tzv. INFO CESTU, abychom si vše vyzkoušeli na „vlastní kůži“. Ve čtvrtek 31.1.2013 jsme se rozjely do Sezimova Ústí do Hotelu MAS. Cesta rychlíkem z Českých Budějovic do Tábora trvá 61 minut. Není problém se dostat  z Tábora do Sezimova Ústí a naopak. Funguje zde MHD. Autobus má zastávku před nádražím v Táboře i před Hotelem MAS v Sezimově Ústí. Do Tábora jedete z Prahy 70 minut.

Hotel MAS je plně bezbariérový, výtahy i pro vozíčkáře a 6 bezbariérových pokojů. Byly jsme tři, bylo nám umožněno společné bydlení. Postele jsou vyšší se zdravotními matracemi, i Lidka se na přistýlce velmi dobře vyspala. Na pokoji lednička, TV, pohodlné vybavení. Samozřejmě WC, sprcha. Na patře je na chodbě k dispozici varná konce a PC.  Začínaly jsme obědem. Oběd si vybíráte podle jídelního lístku ze 7 druhů jídel. Snídaně a večeře jsou formou bufetu. Ale ne pouze „trojboj“ (chléb,máslo, džem), ale jako v Grand hotelu. Na jídlo je čas, podává se v rozmezí 2 hodin. V ceně jsou i procedury jako např. masáže, ráno můžete jít na rozcvičku, na cvičení v bazénu ( bazén je 15x2 m, vyhřívaný, přístupný po celý den). Součástí pobytu jsou také společenské večery se živou hudbou. Hra bingo, bowling .Dále jsou pořádány výlety do některých dalších zajímavých měst Jihočeského kraje (Písek, Jindřichův Hradec apod.) Večerem na rozloučenou se loučíte s Hotelem MAS a jako pozornost dostáváte na stůl láhev kvalitního vína. Abyste nepodcenili pitný režim, hotel vám každý den doplní zásobu vody na pokoji. Internet je zde také k dispozici v ceně pobytu.

My tři  jsme vyzkoušely různé procedury, zacvičily jsme si v bazénu i v tělocvičně, poslechly jsme si pěknou hudbu (která byla hlavně k tanci), absolvovaly jsme celkovou masáž (75 minut), vykoupaly se v bazénu s vodou teplou 29 st.  Všechny naše otázky nám zodpověděla jak paní ředitelka, tak i paní Myslivcová, která je delegátkou v Hotelu MAS.  Doba pobytu je 8 dní tj. od neděle do neděle. Cena je podle období, kdy hotel navštívíte, a to od 4 400 Kč do 5 600 Kč. 

Náš Parkinson Klub České Budějovice uvažuje uskutečnit jeden týdenní pobyt v Hotelu MAS v Sezimově Ústí. Týden  v prostředí tohoto hotelu určitě nikoho nezklame. 

Pro informaci jsme nafotografovaly nějaké obrázky. Byly jsme překvapené a spokojené. Byl to příjemně prožité 4 dny, s možností pohybu, a mezi milými účastníky pobytu.

Lidka, Maruška a Milena

Parkinson Klub České Budějovice

 

sezimovo-usti-hotel-mas.jpg

 

 

 
 

 

Poslední fotografie


FacebookArchiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Statistiky

Online: 2
Celkem: 150012
Měsíc: 2188
Den: 75